Grand Prix Serija 2011/12

6 turnirjev Grand Prix Serije 11/12, ki je zaznamovala letošnjo sezono z vedno odličnimi in napetimi finalnimi dvoboji, se je zaključila 19. maja, ko smo dobili končne rezultate. Naš član Rožle Langus se je odrezal odlično in si s 5 odigranimi turnirji priigral skupno 2. mesto in s tem lepo denarno nagrado. Zmagovalec serije je postal Manuel Fistonič, 3. mesto je osvojil Filip Mađarič.

Manuel in Rožle, ki sta bila vselej boljša od konkurence, sta na turnirjih vedno poskrbela za odličen zaključni spektakel, ki je bil prava paša za gledalce. Le na prvem zagrebškem turnirju smo videli še avstrijske tekmovalce, ki so segli po finalu, a oba fanta sta jima bila trd oreh v polfinalnih obračunih. Tudi vsi gostitelji treh držav so se pripravili dobro za nastop najboljših, vsi turnirji so bili dobro obiskani. Za popestritev pa so poskrbela še dekleta, ki so imela svoj turnir, ki sicer ni štel za serijo, a je bil vseeno obiskan z najboljšimi igralkami squasha. Tudi pri njih smo blejski squashisti imeli svoje predstavnice in za najboljšo uvrstitev je poskrbela Pia Erjavec, ki je bila tudi v skupnem uvrščena na 3. mesto. Tukaj je bila nepremagljiva Josipa Peršon in 2. Paulina Radoš.