Po dveh sezonah na vrhu Nika, Tim, Urška in Rožle :: BGM 7 zaključek

Četrta serija BGM se je raztegnila kar v dve sezoni zaradi korona situacije v svetu. A veseli smo, da se je zaključila uspešno in dobili smo nove zmagovalce.

V soboto, 5. 6. 2021, smo na 4ih igriščih v Zapužah, v Feniksu in v RC Vogu odigrali zaključni turnir 4. BGM serije. Ob uspešnih dvobojih smo dobili 4 zmagovalce po skupinah. Med mladinci je bil najuspešnejši Timotej Jenko Tim, ki se je tudi v skupni razvrstitvi uvrstil kar na 3.mesto. Drugi je bil med mladinci Lean Castaldi, ki je v zadnji sezoni pokazal velik napredek v igri. Pri mladinkah je na zadnjem turnirju prišlo do manjšega preobrata tik pod vrhom. Nika Urh je ohranila zmago, za njo pa sta se uvrstili Zoja Berce na 2.mesto in Nanja Urh na 3. Pri članicah je naslov obranila Urška Ferjan, druga je bila Saša Rakovec in 3. Eva Trseglav Vevi. Pri članih pa je z zadnjo zmago prišel prvič na vrh Rožle Langus, ki je premagal trikratnega prvaka Roka Repovža Rokya, tik za njima je bil Goran Đukič Đuka.

V največji meri se za uspešno izvedeno serijo turnirjev zahvaljujemo vam, igralci, ter seveda staršem in podpornikom otrok, da lahko skupaj ustvarjamo tako lepo squash zgodbo.

Izjemna hvala seveda turdi posameznikom, ki ste nam pomagali do vrhunskih nagrad. Hvala, Dani, Miha, Irina, Jani, Gregor, Suzana, Aleš, Andreja, Štefan, Andreas.

Dobitniki pokalov serije BGM 2019-2021

mladinca

Najboljša med mladinci sta Tim in Lean. Oba sta vzadnji sezoni zelo zrasla, zato se jima poleg izboljšanje v tehniki, pozna tudi na moči.

1. Timotej Jenko Tim
  2. Lean Castaldi

mladinke

Pri mladinkah imamo ravno tako zelo viden napredek. Punce vztrajajo in so zelo vestne pri treningih, kar se kaže tudi v napredni igri.