MML – 4. krog v Voglu – puncam 3 medalje

v soboto, 6. marca 2010 je bil RC Vogu tisti, ki je prevzel 4. krog lige, ko smo že mislili, da bo turnir odpadel. V zahvalo njim so naše punce v Besnici osvojile 3 medalje in vsaka je bila svojega sijaja. Zlato se je zopet svetila nepremagljivi Saši Rakovec.

Kljub malček zmede na turnirju se je dogodek končal veselo. Naše punce so zopet dokazale, da je njihov squash iz dneva v dan boljši. V skupini U17 je bila nepremagljiva Saša Rakovec, ki pa je imela malček nesreče v skupini s starejšimi dekleti. V svoji starostni skupini vodi v skupnem seštevku, v U19 pa za Paulino zaostaja le 12 točk, s tem ima lepe možnosti, da na še dveh prihajajočih turnirjih osvoji zadosti toč, da ostane na vrhu.

Med najstarejšimi mladinkami sta bili le od Pauline slabi Pia Erjavec in Špel Grilc. Pia je osvojila srebrno medaljo, ko je pokazala, da treningi niso bili zaman. Špela pa je bila zelo vesela bronaste medalje, ki jo je s pravo igro priigrala na sončen dan.

Odlično sta svoj nastop prikazali tudi Sanja Milijaš in Sabina Možina, katerima je to dobra popotnica za državno prvenstvo naslednji teden. Ravno tako sta brata Jan v skupini U13 nabrala odlične izkušnje in bila v zlati sredini svoje konkurence. Nejc je bil 6., Miha pa 7. v drugi najštevilčnejši skupini na turnirju.

Vsi pa se že veselimo DPRŽAVNEGA SQUASH MLADINSKEGA PRVENSTVA, ki bo prihodnjo nedeljo, ravno tako v RC Vogu.