Prvak Nejc Jan

Nejc Jan

je mladinski klubski prvak za leto 2011 v kategoriji U13.

Čestitke mladinke in mladinci!

Bled, 26. november 2011 – to sobotno dopoldne so bili na sceni mladinci. Pomerili so se fantje in dekleta, ki igrajo v mladinskih kategorijag do 13 let. Igrali so po sistemu vsak z vsakim, dva kroga. Po enakovrednih bojih je Nejc ostal edini neporažen in tako osvojil 1. mesto na prvenstvu. Odlično se je s squashisti borila tudi tenisačica Kristina Novak, ki v svojem športu zaseda evropski vrh, in tudi med squashisti je bila 2. Jaka Buča Rakovec je na turnirju pokazal pravo borbenost, imel je celo točko za osvojitev niza proti Nejcu. S 3. mestom je dokazal, da se njegova forma stopnjuje. Najbolj izenačena na turnirju sta bila Tina Tavčar in Jan Toman, ki sta obe tekmi odigrala s 3 nizi, ne le to, točke so bile tudi zelo dolge, saj sta v povprečju imela kar 7 izmenjav. Z nekaj več kondicije iz teniških igrišč je bila uspešnejša Tina. Jan je še enkrat dokazal, da kljub temu, da loparja že 2 leti ni držal v rokah, je squash še vedno v njegovi glavi. Malček starejšim igralcem, se je z veseljem pridružila tudi Taša Mihelčič, ki se je s squashem pričela ukvarjati pred dobrim mesecem in nam pokazala, da se tudi z 8 leti lahko bori z ostalimi. Manjkala sta nam še 7. in 8. igralec Matija Kozamernik, ki ga je žal bolezen premagala in je ostal doma v postelji in Maj Mohorič.