Bron odšel na Bled

Na drugem PSA turnirju Rožle Langus za mesto boljši kot na prejšnjem!

Veseli december botruje, da je bilo na turnirju manj prijavljenih tekmovalcev, a se ti kljub manjšemu številu niso dolgočasili. Vse tekme so bile napete in zanimive.

V soboto, 12. 12. 2009 se je v besniškem centru Vogu odvil že drugi letošnji PSA Closed Satellite turnir. Med 16 squashisti je bil najboljši Klemen Gutman, ki je v finalu premagal mlajšega nasprotnika Martina Mošnika. Finale si je prišel ogledat tudi predsednik SqZS.

Martin in Klemen sta bila v polfinalu močnejša od Miha Kavaša (3-1) in Rožleta Langusa (3-0). Član našega kluba, Rožle, je tako na koncu osvojil odlično 3. mesto, po zmagi nad Tomažem Jenkom 3-0 in Andrejem Robnikom 3-0.

Ne smemo pozabiti na odlično igro in napredek Roka Repovža, ki je v 1. krogu žal naletel na Martina in na koncu osvojil 13. mesto, ter Gašperja Špeca, ki je ravo tako v prvem krogu igral proti nosilcu [3] Mihu in bil 11.

Čestitke fantom in veliko dobrega squasha do naslednjega PSA turnirja, ki bo 9. januarja prihodnje leto v Škofji Loki.