Slo MO 2023

Goran osvojil 10.mesto na slovenskem Masters Open turnirju.

Ljubljana, 31. 3. – 2. 4. 2023 – V Squashlandu je za vikend potekal Grand Prix turnir veteranov, kjer je nastopilo 144 squashistov starejših od 35 let. Med njimi je v kategoriji 50+ nastopil tudi naš član Goran Djukić Đuka in osvojil 10. mesto.

Đuka je v petek pričel s kvalifikacijsko tekmo in se z zmago uvrstil v glavni del. Tam je žal takoj naletel na 1. nosilca in končnega finalista Irca Ayersta, ki je doslej na 20-ih odigranih turnirjih osvojil 17 zmag.

V nadaljevanju razigravanja je bil bolj suveren. Premagal je vse nadaljne tekmece. V nedeljo je zaradi službenih obveznosti zadnjo tekmo predal in tako osvojil 10. mesto.

Čestitke, Đuka, za borbenost in osvojeno 10. mesto v najštevilčnejši kategoriji.