Vražje Blejke so najboljše Slovenke

Tri Blejke so pometle s konkurenco in osvojile naslov državnih ekipnih prvakinj.

Ljubljana, 25. 3. 2023 – V največjem squash centru v Sloveniji se je v soboto odvijalo ekipno državno prvenstvo za člane in članice. V ženski konkurenci so bile najbolj uspešne Blejke, ki so prvič postale državne prvakinje. Med moškimi, pa je blejski klub osvojil 5.mesto.

Odličen dosežek sester Urh z Ido Sedušak se bo zapisal v zgodovino osvojenih odličij blejskega kluba. Nika Urh, Nanja Urh in Ida so odigrale po najboljših močeh in si zasluženo priigrale naslov državnih prvakinj.

Fantje so imeli premočno konkurenco, zato so v četrtfinalu izgubili proti končnim zmagovalcem. Timotej Jenko, Blaž Kunšič in Goran Dukić so v nadaljevanju zmagali vse tekme in osvojili 5.mesto.