4 medalje za Bled na Konex Open turnirju

Nanja Urh in Timotej Jenko osvojila zlati medalji, povrh pa še srebro Nike Urh in bron Julije Vidic.

Ljubljana, 8. 4. 2017 – V soboto se je v Konexu odvijal mladinski turnir za dekleta do 13 in do 15 let ter za fante do 13 let.  Naši mladinci so osvojili kar 4 medalje. Najuspešnejša sta bila Nanja in Tim z osvojenima zlatima medaljama. Pozitivno je presenetila tudi Julija z bronom, ki je kar malo šokirala nasprotnice in osvojila svojo prvo medaljo na večjem tekmovanju. Srebro si je med starejšimi dekleti priigrala Nika, ki z malo treme v finalu ni premagala aktualne državne prvakinje.

Uspešno so turnir zaključili tudiostali naši nastopajoči. Pri dekletih je Karlina Piber osvojila 4. mesto, takoj za njo je bila Naieli Oliva. Pri fantih pa so se fantje razporedili takole: 4. Lean Castaldi, 5. Tin Topolovec, 7. Mark Černilec in 8. Tjaž Čufer Tomažin. Med 18-imi nastopajčimi je blejski klub predstavljal najvišjo udeležbo in mladinci so osvojili največ medalj.