4 medalje za naše mladince

Naši mladinci so v Konexu na mladinskem turnirju osvojili kar 4 medalje – 1 zlato, 2 srebrni in eno bronasto. Vseh 6 nastopajočih je bilo zelo zadovoljnih z nastopi. V popoldnevu pa sta 6. in 7. mesto zasedla še naša člana.

Ljubljana,  18. 2. 2017 – V Konexu se je že odvilo mladinsko prvenstvo, kjer so blejski mladinci osvojili kar 4 medalje. Najuspešnejši je bil Timotej Jenko Tim, ki je osvojil zlato v kat. BU13, v isti konkurenci je bronasto medaljo osvojil Lean Castaldi. Srebrni medalji sta osvojili sestri Urh, Nika v kategoriji do 15 let in Nanja v najmlajši do 13 let. Odličen uspeh sta zaključila še Karlina Piber s 4. mestom GU15 in Tin Topolovec, ki je osvojil  5. mesto v BU13. Zmagovalki dekliških kategoriji sta bili Manca Demšar in Sara Nedić.

V popoldanskem času je v Konexu potekal tudi članski turnir. Udeležila sta se ga 2 naša člana od skupaj 18 nastopajočih. Aleš Štendler Štekl je osvojil 6. mesto, Rok Repovž Roky pa je bil takoj za njim. Zmagovalec turnirja je bil aktualni DP Martin Mošnik.