Kar 4 medalje na Bled :: dp2

Na drugem kvalifikacijskem turnirju za državno prvenstvo so člani našega kluba osvojili kar 4 medalje.

Ljubljana, 20. 2. 2021 – Na sobotnem turnirju v Squashlandu sta v članski konkurenci bila vrhunska Rožle Langus, ki je požel zmago in Timotej Jenko, ki je osvojil 3.mesto. Oba sta igrala izjemno, njun trud se je poplačal z osvojenima medaljama.

Tudi pri članicah sta šli 2 medalji na Bled. Sestri Urh sta posegli po srebru in bronu. Nika je bila 2., Nanja 3., kmalu za njima še ena mladinka, Zoja Berce na 5.mestu. Punce so pokazale napredek v igri, manjka jim le še nekaj več izkušenj, da bo glava ostala hladna, srce pa vroče.

Čestitke vsem za odlične nastope po več kot polletni pavzi od turnirjev zaradi korona časov.