Na 5. turnirju v Voglu 5 blejskih igralcev

Pet blejskih tekmovalcev se je pomerilo na petem squash turnirju v Voglu in zasedli so mesta od pet naprej.

V soboto, 11. 2. 2012, se je v RC Vogu odvijal squash turnir, ki se ga je udeležilo 18 tekmovalcev in ena tekmovalka. Tudi blejski predstavniki, so se borili za odlična mesta. Tekmovalci so se najprej pomerili v 4 skupinah, kjer so igrali vsak z vsakim, nato sta se najboljša iz vsake prebila v četrtfinale tekmovanja.

Najvišje sta se tokrat zavihtela Rok repovž in Aleš Štendler, ki sta bila oba 2. v svoji skupini in nato v četrtfinalu izgubila, uvrstila sta se na 5. mesto. 9. mesto sta si priigrala Blaž Kunšič in Goran Djukič s tretjim mestom v skupini. Na 13. pa se je tokrat zavihtel Miha Primožič.

Najboljša sta bila tudi tokrat Jurij Jakše in Andrej Robnik, ki sta se v finalu zopet pomerila v 5 nizih. Na kranjskem terenu je tokrat slavil domačin Jurij.