Prva medalja za našo mladinko

Naša 9 letna mladinka, Taša Mihelčič, je v letošnji sezoni osvojila že drugo medaljo. Druga se ji je nasmehnila kot prva na tujem igrišču. V RC Vogu se je odlično odrezal še en naš najmlajši mladinec, ki je zasedel 4. mesto.

Nedelja, 3. februar 2013 – Vogu je gostil mladinski turnir, katerega sta se udeležila tudi 2 mladinca Squash Kluba Bled. Taša Mihelčič je osvojila bronasto odličje v mešani kategoriji do 13 let, 4. mesto v tej isti kategoriji je pripadlo Matiji Kozamerniku. Kategorija, v kateri sta nastopala naša člana je bila najmlajša, v njej so nastopali 4 mladinci in 2 mladinki, od katerih sta obe dekleti osvojili medaljo. Še najbolj nas veseli medalja Taše, saj je osvojila svojo prvo, ko je igrala izven svojega domačega terena.