1. mednarodni squash turnir v Sarajevu

V prestolnici Bosne se je pretekli vikend odvil 1. squash turnir katerega so se udeležili tudi Slovenci in Mičo je osvojil srebro. Tudi člani Squash kluba Bled niso manjkali.

Sarajevo, sobota, 14. november 2009. Le pol leta delujoči center SqK Sarajevo je priredil svoj prvi mednarodni turnir, od koder je zlato odnesel Srb Ivan Djordjević. Poleg Beograjčanov in domačinov so bili prisotni tudi Slovenci, in Črnogorci.

Goran Djukič, kot predstavnik SqKB z zvestim navijačem Samotom Urhom in svojo drago, je pokazal odlično igro a je v četrtfinalu naletel na 1. nosilca in končnega zmagovalca Ivana in s tem osvojil 7. mesto. Med 25. udeleženci je nastopil tudi Tomaž Jenko – Jene, SqKK, ki je domov prišel z osvojenim 8. mestom. Igor Pejič, Squashland je bil 6. Ter najboljši Slovenec Goran Miličevič, ki je v finalu izgubil 3:0, a sovojil odlično 2. mesto.

Vsem fantom čestitke, več pa si lahko preberete na SqKSarajevo.