Rezultati

Dekleta in mladinci: 1. Pia, 2. Saša P., 3. Saša R.

Člani: 1. Roky, 2. Đuka, 3. Blaž

Čestitke!

Odvil se je tudi odličen spektakel, odigrali so naši štirje šampioni! Nada je bila tudi tokrat boljša od Pie, ki pa ji je vzela niz. Odigrali sta odlično igro in pokazali vrhunski ženski squash, bili sta prava paša za oči. Prvi niz je dobila Pia, takoj naslednjega pa Nada, a oba sta bila odigrana “na tesno”, takoj po tem je Pii malček pošla kondicija, saj ona igra tudi na zaključnem turnirju, zato je bil tudi tretji niz v prid gostje. Zadnji niz sta odigrali na razliko, pravo borbenost je Pia pokazala, ko je že zgubljala že s 6-3, a se pobrala in osvojila 4 zaporedne točke ter prišla do prednosti. Nato sta si točke le izmenjavali, na koncu je slavila, aktualna državna prvakinja Nada Bambič.

Nada vs. Pia 3:1 (9-11, 11,7, 11-2, 12-10)

Naša najboljša reprezentanta sta odigrala z enakim rezultatom, ravno tako z zmagovalcem državnega prvaka v prid. Tukaj je šlo veliko bolj na nož v vseh nizih. V prvem sta osvojila 14 in 12 točk. Drugega je z 11-7 osvojil domačin. Naslednja dva je na 8 in 6 dobil Velenjčan. Pravo vzdušje in veselje sta ustvarila fanta, s kar nekaj dolgimi in napetimi točkami, kjer sta nam vsem pokazala, ne le svoj napredek, ampak tudi squash, svetovnega nivoja. S tekmami, ki jih obiskujeta se njun napredek očitno dviguje. Že ta teden ju čaka tudi državno italijansko ekipno prvenstvo, kjer bosta kot 1. in 2. “dila” zastopala barve squash kluba Pegaso – Cornedo.

Martin vs. Rožle 3:1 (14-12, 7-11, 11-8, 11-6)

Po odličnem spektaklu, ko sta dekleti in fanta prikazala res dobro igro in nam pričarala še boljše vzdušje, kot ga že imamo na turnirju, so presenetila še 3 dekleta, Saša, Pia in Saša so svojemu trenerju Frenku v znah hvaležnosti za odlične treninge namenile nekaj lepih besd in mu poklonile “BEST COACH” majico.