CJO 2015

V kategoriji GU17, kjer je 9 igralk, bosta igrali Eva Trseglav in Tina Ferjan. Obe bosta začeli v skupini A.

1. nosilka Ema in Eva sta se prvi pomerili v skupini A, kjer je odlična Škotinja kljub premoči pokazala izjemno prijaznost in spodbudo naši Evi. Le ta je bila zelo zadovoljna s tekmo, saj ni imela treme in je lahko dobro odigrala tudi proti dosti močnejši nasprotnici. V drugi tekmi je 1. niz proti Evi dobila Tina, v kateri sta uprizorili odlično točko s 25. izmenjavami. Tudi drugi niz je z 11-9 dobila Tina. Tretji niz je Eva že vodila z 10-7, a je Tina izenačila na 10-10. Eva je nato le odigrala 2 dobra udarca in niz dobila na razliko z 12-10. Pravita, da sta spočiti in da bosta še malo tekali :;) Zadnji set sta se borili kot pravi levinji, 11-9 je tekmo z zmago zaključila Tina. Zadnjo petkovo tekmo je zaključila Tina, proti zares odlični Škotinji, ki je bila seveda od druge naše igralke boljša.

Tina in Eva začneta v soboto ob 10. uri. Eva se je zelo lepo borila proti Nini Kustec in v prvem nizu dobila 7 točk, potem pa je začela s slabšimi, krajšimi žogami, kar je Nina zaključila. Tina je igrala proti Maddie Orr, Škotinji, ki igra zelo močno igro in se jim pozna, da ima več let izkušenj v zelo dobri domači konkurenci. Obe sta izgubili 3-0. Še zadnji dve tekmi sta odigrali Eva in Tina. Slednja proti Tiani, ki ji je prvi niz vzela, a žal v naslednjih popustila in sama naredila preveč napak. Vseeno je bila zadovoljna z igro, saj se je zavedala kaj je počela med tekmo. Eva je igrala proti Avstrijki Nadine. Bila je zelo zadovoljna z igro in borbenostjo. Naši dekleti sta turnir zaključili, Tina na 6. mestu in Eva na 8. mestu.