Naša ekipa deklet s ponosom na vrh :: EDP 2019

Naša tri dekleta so osvojila mesto podprvakinj na Ekipnem Državnem Prvenstvu. Drugi dve ekipi obe med 6.

Ljubljana, 16. 3. 2019 – V najnovejšem squash centru se je v soboto odvijalo državno prvenstvo moških in ženskih ekip. Na turnirju so se pomerile tudi 3 naše ekipe. Ekipa Bled 2 je osvojila 2.mesto. Nika Urh, Urška Ferjan in Nanja Urh so bile močna konkurenca ostalim dekletom in s ponosom so dvignile v zrak medalje za nalov državnih podprvakinj.

Saša Rakovec, Ida Sedušak in Tina Ferjan so nastopale v ekipi 1, pod vzdevkom “kraljice”, in s pozitivno energijo so zasedle 5.mesto.

Pri fantih smo imeli ekipo “menihov”, ki so jo zastopali Blaž Kunšič, Jaka Bajt, Miha Primožič in Jaka Buča Rakovec. V prvem krogu jih je izločila ekipa zmagovalcev, a so vseeno zasedli 6.mesto.