3. dan – nedelja, 2. 6. – Martin in Pija ubranila naslova

altREZULTATI – člani

altREZULTATI – članice

alt

polfinale – Pia Erjavec vs. Pija Brglez 4-11, 4-11, 8-11; Sara Rojnik vs. Nada Bambič 11-13, 5-11, 13-11, 1-11 :: Polfinalna obračuna nista postregla dolgimi izmenjavami in izenačenji kot smo si mogoče želeli. Naša Pia žal ni uspela prenesti tehnične odličnosti iz treningov na tekmo, želja po uspehu je premagala dobro igro.

Tina je danes odigrala še zadnjo svojo tekmo, proti Nataši Zrim, katero je izgubila, a nato naslednje nasprotnice ni bilo, zato je na svojem debitantskem prvenstvu postala 15. najboljša igralka Slovenije. V dve tekmi se je danes spustila tudi naša Ida, ki je ravno tako prvikrat na DP in ga okronala z 12. mestom. Saša R. je v razigravanju najprej izgubila proti Mojci Blažič, nato pa tekmovanje zaokrožila z zmago nad Saro Hafner in osvojenim 7. mestom.

3. mesto – Pia Erjavec vs. Sara Rojnik 5-11, 8-11, 11-4, 4-11 :: Razočaranje in padec koncentracije sta bila še vedno prisotna pri Pii in Sara je prevzela pobudo nad igro.

finale Pija Brglez vs. Nada Bambič 11-6, 11-8, 11-8 :: Pija je ubranila svoj lanskoletni naslov in 2. zapored postala državna prvakinja, letos proti večkratni državni prvakinji Nadi.

alt

alt

polfinale – Martin Mošnik vs. Klemen Kristan 11-4, 11-9, 11-6; Jurij Jakše vs. Miha Kavaš 7-11, 6-11, 2-11 :: Favorita sta opravičila svoja naziva in premagala konkurenta.

3. mesto Klemen Kristan vs. Jurij Jakše :: Odlični igralec, ki se turnirjev ne udeležuje, si je priigral bronasto odličje pred, ravno nasprotnim, Jurijem, ki je eden igralcev z največ turnirji in na majevski lestvici zaseda 2. mesto.

finale Martin Mošnik vs. Miha Kavaš 11-8, 11-9, 11-5 :: Nesporni favorit je ravno tako ubranil svoj naslov, z najvišjim slovenskim nivojem squasha dokazal, zakaj išče konkurenco v tujini.